Co nás čeká...

Den Datum Činnost a info Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
So 28.8.2021 v 8:30 hod Turnaj Týnec nad Labem 8:00 hod Nominace: VŠICHNI 2. místo
Po 6.9.2021 v 17:00 hod Mistrovské utkání- Č. Brod ,,A,, ČESKÝ BROD 16:40hod   Č.BROD-KOLÍN 8:19
             
St 15.9.2021 v 17:00 hod Mistrovské utkání - Č. Brod ,,B,, KOLÍN 16:40hod Nominace:BAČKORA,BIŠKO,BUGAJ
NEUPAUER,ROUŠAVÝ,ULIČNÝ,
ČERMÁK,HAMTÁK.VAŇKÁT.
KOLÍN-Č.BROD ,B, 35:2
Ne 19.9.2021 v 9:00 hod Turnaj 3+1 ČERVENÉ PEČKY 8:30 hod Nominace: VŠICHNI. 2 týmy
Dresy: černobílé (všichni)
11.a8.místo
Po 20.9. 2021 v 17:00 hod Mistrovské utkání- Pečky ,,A,, PEČKY 16:40 hod Nominace:BENDÁK,BIŠKO,BUGAJ,
HAMTÁK,NEUPAUER,ULIČNÝ,
GREGOR,GRUML.VACÍK
PEČKY-KOLÍN 7:25
Ne 26.9.2021 v 10:00 hod miniturnaj BENEŠOV, Ke stadionu 576 9:30 hod Nominace: VŠICHNI
Dresy: černobílé
bez umístnění

St

 
29.9.2021 v 17:00 hod Mistrovská utkání- Nová Ves KOLÍN 16:40 hod Nominace:HAMTÁK,BAČKORA,
BIŠKO,ČERMÁK,BUGAJ,BENDÁK,
NEUPAUER,VACÍK,VAŇKÁT.



 
Kolín-Nová Ves 36:3
So 2.10.2021 v 9:00hod Turnaj NYMBURK,Nad Elektrárnou 1177/29 8:30hod Nominace: BENDÁK,BIŠKO,BUGAJ,
HAMTÁK,GRUML,NEUPAUER,
ROUŠAVÝ,VAŇKÁT,ULIČNÝ.
Dresy:černobílé
4.místo
St 6.10.2021 v 10:00hod ondrášovka (kvalifikace na finálový turnaj) Tempo Praha 9:30 hod Nominace:HAMTÁK,KOPECKÝ,
BUGAJ,BLECHA,BENDÁK,BIŠKO,
NEUPAUER,KRAJÍČEK,ULIČNÝ,
Dresy: černobílé.
8.místo
St 13.10.2021 v 17:00hod Zápas: Radim(doma) Kolín 16:40hod Nominace: BAČKORA,BIŠKO,BUGAJ,
ČERMÁK,ROUŠAVÝ,
NEUPAUER,GREGOR,
ULIČNÝ,VACÍK.
KOLÍN-RADIM 37:2
Ne 17.10.2021 v 10:00hod miniliga Hradec Králové,Na Háječku. 9:30hod Nominace: HAMTÁK,BENDÁK,
BIŠKO,BUGAJ,GRUML,
NEUPAUER,ROUŠAVÝ,
ULIČNÝ,VAŇKÁT.
bez vzhlášení
St 20.10.2021 v 17:00hod Zápas:Kolín ,,B" (doma) Kolín 16:40hod Nominace: BENDÁK,ČERMÁK,
GREGOR,ROUŠAVÝ,VACÍK,
BIŠKO,BUGAJ,NEUPAUER,ULIČNÝ.
KOLÍN u9- KOLÍN u8 38:5
St 27.10.2021 v 17:00hod Zápas: Veltruby Kolín 17:00hod Nominace: BIŠKO,BUGAJ,GRUML,
HAMTÁK,NEUPAUER,ROUŠAVÝ,
ULIČNÝ,VACÍK,VAŇKÁT.
KOLÍN-ŠTÍTARY/
VELTRUBY
33:7
So 13.11.2021.
14:00-18:30hod
Turnaj. Um.tráva.
Start. 1800kč
Koloděje, Bohdašínská 398 13:30hod   odhlášeno
Ne 21.11.2021.
14:00-18:30hod
Turnaj.
Um.tráva.
Start. 1800kč
Koloděje, 
Bohdašínská 398
13:30hod Nominace: BENDÁK,BUGAJ,
,NEUPAUER,ULIČNÝ,ČERMÁK
VACÍK,,HAMTÁK.
5.místo
So 27.11.2021.
8:30-13:00hod
Turnaj.
Um.tráva.
Start.1800kč
 
Koloděje,
Bohdašínská 398
7:00hod Nominace:
BENDÁK,BUGAJ,BIŠKO,
ČERMÁK,GRUML,HAMTÁK,
NEUPAUER,ULIČNÝ,VACÍK.
2.místo
Ne 9.1.2022 8:30-13:00 hod Turnaj.
Palubovka.
Start. 1500kč
ŘÍČANY, Mánesova2540.
Hala: Na Fialce
8:00hod Nominace:
HAMTÁK,,BUGAJ,GRUML,
BENDÁK,NEUPAUER,ULIČNÝ,VACÍK
VAŇKÁT
2.místo
Ne 23.1.2022 9:00-14:00 hod Turnaj.
Palubovka.
Start. 1500kč
SVĚTLÁ nad SÁZAVOU,
Komenského 1256
8:30hod Nominace:
HAMTÁK,BUGAJ,ČERMÁK,GREGOR,
GRUML,NEUPAUER,ROŠAVÝ,
ULIČNÝ,VACÍK.
 
So 29.1.2022 
8:00-12:30 hod
Turnaj.
Um. tráva
Start. 1800kč
Sportovní areál
Hamr, Vltavanů 1542, PRAHA-BRANÍK
7:30hod    
             
             
             
             
             
             
             
             
             
l
 
Den, datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Nominace Výsledek
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 

Kontakt

SK Sparta Kolín z.s. Brankovická 1216, Kolín 280 00 725 137 945 fkkolin-pripravky@seznam.cz