24.3.2024, ČDŽ: SK Sparta Kolín - ČAFC Praha        4:3

Sestava: Přibyl, Kožíšek, Břichnáč, Dankanych, Filip, Kopecký, Krajíček, Lovětínský, Novák, Skořepa, Šitych, Tuláček.

SK Sparta Kolín - ČAFC Praha     1:1 (Dankanych)
SK Sparta Kolín - ČAFC Praha     0:2
SK Sparta Kolín - ČAFC Praha     3:0 (Lovětínský, Skořepa, Šitych)

Prvních 15 minut celkem v pohodě. Hráli jsme aktivně, vytvářeli si slibné šance a příležitosti a kdybychom dali ty tři, čtyři góly, mohl se zápas vyvíjet úplně jinak. Kdyby.......... . Místo toho nastoupila neskutečná křeč a zmar. Byl to doslova faul na fotbal a naše otřesné představení hraničící s propadákem a ostudou. Ten horor trval do konce druhé třetiny. V šatně jsme si vysvětlili hodně věcí, i kapitán Skóřa si vzal slovo a do posledního dějství jsme si slíbili, že začneme úplně jinak a že každý jeden hráč musí nechat na hřišti duši. Poslední třetina byla opravdu o něčem jiném a obrat z 1:3 na končených 4:3 se povedl, což určitě svědčí o síle tohoto týmu, nicméně těch strašidelných 45 minut z hlavy jen tak nedostanu. Na branku soupeře jsme vystřelili 60x. Brankář hostů byl nejlepším hráčem na hřišti a chytil snad 15 jasných gólů. My naopak v koncovce absolutně bezradní......HP