U12: po výborném výkonu vysoká výhra na Admiře!!!!

13.04.2024, ČDŽ: FK Admira Praha - SK Sparta Kolín         1:23

3x 30 min.

Sestava: Kožíšek, Novák, Blecha, Břichnáč, Buchar, Dankanych, Filip, Kopecký, Krajíček, Lovětínský, Ojukwe, Skořepa, Tuláček, Vaněk.

FK Admira Praha - SK Sparta Kolín     1:2 (Filip, Krajíček)
FK Admira Praha - SK Sparta Kolín     0:8 (Blecha 2x, Břichnáč, Buchar, Dankanych 2x, Lovětínský, Skořepa)
FK Admira Praha - SK Sparta Kolín     0:13 (Blecha 3x, Filip 2x, Kopecký, Ujukwe 4x, Skořepa, Vaněk 2x)

Ještě v 16. minutě jsme prohrávali 1:0, ale bylo jen otázkou času, kdy to tam začne padat. V koncovce jsme si opět počínali troubovitě a ani ze 100% šancí jsme nebyli schopni rozvlnit síť, ale herně to bylo dobré. Od druhé třetiny to byl už pořádný fičák i s góly a soupeři jsme míč půjčovali jen výjimečně. Admira byla pod drtivým tlakem a za 60 minut druhé a třetí třetiny ohrozila naší branku pouze jednou. Celoplošná aktivní hra, krásné akce i pěkné góly, to vše jsme měli možnost v sobotu vidět.
Chválíme celý tým a spešl pochvalu dostává Skóřa coby hrající trenér. Připravil si rozcvičku, řídil střídaní a uděloval taktické pokyny. My se tentokrát jen dívali. HP