17.2.2024, PU: SK Sparta Kolín - SK Roudnice         7:2

Sestava: Přibyl, Kožíšek, Břichnáč, Buchar, Dankanych, Filip, Kaleta, Kopecký, Krajíček, Novák, Skořepa, Šitych, Vaněk.

SK Sparta Kolín - SK Roudnice     2:0 (Dankanych, Novák)
SK Sparta Kolín - SK Roudnice     4:2 (Dankanych 2x, Šitych 2x)
SK Sparta Kolín - SK Roudnice     1:0 (Novák)

Určitě to bylo zajímavé srovnání. Roudnice s přehledem vede skupinu B divize U12 se skórem 151:22 před Duklou Praha, takže je na tom prakticky stejně jako my ve skupině C. Zápas jsme otevřeli již ve třetí minutě a stále se tlačili do zakončení. Začátek druhé třetiny nám opět nevyšel, soupeř přebral aktivitu a nám se nedařilo míč udržet a více pracovat se šířkou hřiště. Kluci se zbytečně nechávali vytahovat rotujícími hráči, které naopak měli přebírat, ne navazovat, ale zrovna tato činnost patří mezi to nejtěžší a potřebuje maximální sehranost a dostatek času. Důležité je, že jsme zápas zvládli velmi dobře. Na branku soupeře jsme vyslali neuvěřitelných čtyřicet střel. Škoda jen, že nepadlo více gólů. Chválíme celý tým!!!! HP